31 Ağustos 2019 Genel 1 comment

Karadenizli iş adamlarının birlik beraberlik ve dayanışma içerisinde bu fuarda olmalarını önemsiyoruz

KARKON, Türkiye’nin bölgesel en büyük sivil toplum kuruluşudur. Siyasallaşmadan sivilleşmeyi benimseyen ve bu yolda yürüyen bir üst sivil toplum kuruluşudur.
KARKON, Türkiye’de 81 ilimizin sivil toplum kuruluşla ile istişare içindedir, bu bağlamda 81 ilimizin sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile Türkiye Sivil Toplum Kuruluşları Birliği’ni kuruyoruz. Amacımız tüm sivil toplum kuruluşlarının birlikte ülkemize hizmet etmesini sağlamaktır.Bu çalışmanın öncülüğünü KARKON üstlenmiş olup, çalışmayı KARKON Başkanı olarak yürütmekteyim.
İlki 09-12 Ocak 2020 tarihinde gerçekleşecek olan Karadeniz Konfederasyonu Sanayici İş Adamları ve Turizm Fuarı’nın uluslararası iş dünyasında Karadenizlilerin sesini duyuracak olmasından oldukça memnunuz.

KARKON EXPO 2020 Fuarı, bizim için birçok önem arz etmektedir. Fuarımız Karadeniz illerinin; turizm, tekstil, inşaat, makine gibi sektörlerindeki ürünlerinin tüm Türkiye’de ve dünyada görücüye çıkması için önemli bir fırsat oluşturmaktadır. Fuar ile ilgili tüm Karadeniz illerini ziyaret edeceğiz. Hemşehrilerimizi, ilk defa gerçekleşecek KARKON EXPO 2020 Karadeniz Konfederasyonu Sanayici İş Adamları ve Turizm Fuarı’mıza katılımlarını KARKON olarak sağlayacağız. Karadeniz illerindeki tüm Ticaret Odalarını, Belediyeleri, Valilikleri, Üniversiteleri ziyaret edeceğiz ve fuarımıza katılımlarını sağlayacağız. Ayrıca fuar katılımcılarımızın kalkınma ajanslarından destek alma sürecinin takipçisi olacağız ve KARKON olarak katkı sağlayacağız.
Karadenizli iş adamlarının birlik beraberlik ve dayanışma içerisinde bu fuarda olmalarını önemsiyoruz. Fuarımızın iş dünyasına, memleketimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Şimdiden KARKON ve tüm Yönetim Kurulu’muz adına, tüm katılımcılara teşekkür ederim.